فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Art of conguest 1.24.54 هنر فتح

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود آخرین نسخه اندروید بازی Art of conguest 1.24.54 هنر فتح

Art of conguest

شرح بازی :

بازی Art of conguest یک بازی فانتزی استراتژیک و به سبک نقش آفرینی است که کنترل کامل یک جهان مملو از دورف ها، هیولاها و سحر و جادو را به شما می دهد. این بازی اتحاد سبک MMO و استراتژی با هم است.

برای دانلود جدیدترین ورژن بازی Art of Conquest در ادامه با ایرانروید همراه باشید.

در ابتدای بازی شما باید قهرمان خود را از بین سه گزینه انتخاب کنید و وارد یک ماجراجویی شوید. سپس از روی یک نقشه می توانید کار خود را ادامه دهید. بر روی این نقشه منابعی مانند چوب و طلا وجود دارند که می توانید با انتخاب آنها اقدام به جمع آوریشان نمایید، بر روی نقشه همچنین دشمن های مختلف نیز دیده می شوند. پس از انتخاب دشمن و همچنین گزینه حمله وارد میدان نبرد می شوید که در یک سوی آن نیروهای شما و در سوی دیگر نیروهای دشمن قرار دارند. پس از حمله دیگر کنترل نیروها با شما نیست به جز قهرمانان که قدرت ویژه ای دارند و شما می توانید آنها را کنترل کنید.

در ابتدای بازی تعداد نفرات ارتش شما و نیز ارتش دشمن کم است. با پیشبرد بازی به شهری می رسید که می توانید در آنجا ساخت و ساز انجام دهید. همچون دیگر بازی های این سبک می توانید انواع و اقسام بناها را در شهر خود بسازید. یا اینکه قلعه اصلی را جهت دسترسی به بناهای بیشتر ارتقا دهید. هر بنا ویژگی خاص خود را دارد، در برخی می توانید منابع مورد نیاز را تولید کنید، در بعضی دیگر نیروهای بیشتری را برای ارتشتان آماده کنید.

در مراحل ابتدایی تنها می توانید یک قهرمان را انتخاب کنید اما با پیشرفت بازی می توانید تعداد هیروهای خود را افزایش دهید. داشتن قهرمان برای شما در میدان نبرد ضروری است چرا که علاوه بر نیروی ویژه خود قهرمان ها، به ازای هر قهرمان می توانید دو هنگ را وارد میدان جنگ کنید. هیروها با شرکت در میدان جنگ امتیاز تجربه کسب می کنند و شما می توانید قابلیت های جدیدی برای آنها آزاد کنید. در  Art of Conquestممکن است بر روی نقشه تجهیزات و سلاح های دیگری را هم برای قهرمانان پیدا کنید که استفاده از آن‌ها قدرت بیش‌تری به هیرو می‌دهد.

Art of Conquest یک بازی آنلاین است که با پیشبرد بازی سایر بازیکنان در سرتاسر جهان را می تواند مشاهده کنید که می توانید جهت نبرد با دشمنانتان با آنها همکاری کنید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 73.1 مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : 1.01 گیگابایت

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *