فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی استراتژیک Lords Mobile 1.79 پادشاهان موبایل

دانلود آخرین نسخه اندروید بازی Lords Mobile: Battle of the Empires – Strategy RPG 1.79 پادشاهان موبایل

Lords Mobile: Battle of the Empires

شرح بازی:

Lords Mobile از جمله محبوبترین بازی های استراتژیک اندروید و اپل است.

جهان پس از مرگ امپراطور اول بسیار تغییر کرده است. این جاه طلبی ها و قدرت طلبی های پادشاه بود که پادشاهی او را در هم کوبید. این سرزمین به تعداد بیشماری پادشاهی کوچک تبدیل شده است، بسیاری از آنها وارثان قانونی تاج و تخت هستند. تعداد بی شماری از هیولاها نیز از اعماق زمین بیرون آمده اند تا انتقام بگیرند. جنگ های بی شمار پادشاهی برای تصاحب قدرت و عظمت رو به افزایش است، و زمان آغاز یک جنگ قهرمانانه شروع شده است …

دنیای جادویی عجیب و غریب LORDS MOBILE توسط هیولاهای ترسناک، جنگ سالاران قدرتمند و دشمنان حیله گر به جنگ و هرج و مرج کشیده شده است. وظیفه شما در این بازی RPG این است که با ایجاد بزرگترین امپراطوری تعادل قدرت را به این سرزمین بازگردانید.

 سربازان، قهرمانان و جنگ سالاران را استخدام کنید، اتحادها را بسازید و برای پیروزی مبارزه کنید! در این بازی جنگی دشمنان خود را شکست دهید و سرزمین های آنها را تسخیر کرده و قلمرو پادشاهی خود را توسعه دهید! برای دفاع از آرمان خود جنگ های حماسی را آغاز کنید، و در این جنگ استراتژی و بازی امپراطوری MMORPG خود را به عنوان بزرگترین جنگ سالار به اثبات برسانید.

☆ امپراطوری جهان آزاد MMORPG: ساخت و تسخیر برای خلق یک امپراطوری نیرومند ☆

جستجو، تسخیر و نبرد در میدان با دیگر بازیکنان در این MMO برای نجات قبیله و رسیدن به پیروزی! به یکی از ائتلاف ها بپیوندید و با میلیونها بازیکن در سراسر جهان بجنگید!

☆ دفاع از قلمرو پادشاهی خود ☆

هنگ خود و قهرمانانتان را امن نگه دارید، با اژدها مبارزه کنید، جنگ سالاران حریف را از بین ببرید و از قلعه امپراتوری خود در برابر هر گونه تخریب برای رسیدن به پیروزی دفاع کنید. یک استراتژی کامل جنگ نیاز به یک دفاع شکست ناپذیر دارد!

☆ دوستانتان را بیابید و مبارزه کنید! ☆

بجنگید و به امپراطوری های بیگانه حمله کنید، و این نبرد چند نفره حماسی را تسخیر کنید تا در این بازی موبایل MMORPG دشمنانتان را ساقط کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن بازی Lords Mobile – لوردز موبایل را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


دانلود با لینک مستقیم  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۱۴٫۱ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم  دانلود فایل دیتای بازی با لینک مستقیم

فرمت : zip

حجم : ۱۲۸ مگابایت


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *