فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی استراتژیک Lords Mobile 2.68 پادشاهان موبایل

دانلود بازی لرد موبایل اندروید

دانلود آخرین نسخه اندروید بازی لرد موبایل Lords Mobile Tower Defense 2.68 پادشاهان موبایل

دانلود نسخه جدید Lords Mobile برای اندروید

آخرین به روزرسانی و آپدیت بازی لردس موبایل برای اندروید

شرح بازی:

لرد موبایل – Lords Mobile از جمله محبوبترین بازی های استراتژیک اندروید و اپل است.

جهان پس از مرگ امپراطور اول بسیار تغییر کرده است. این جاه طلبی ها و قدرت طلبی های پادشاه بود که پادشاهی او را در هم کوبید. این سرزمین به تعداد بیشماری پادشاهی کوچک تبدیل شده است، بسیاری از آنها وارثان قانونی تاج و تخت هستند. تعداد بی شماری از هیولاها نیز از اعماق زمین بیرون آمده اند تا انتقام بگیرند. جنگ های بی شمار پادشاهی برای تصاحب قدرت و عظمت رو به افزایش است، و زمان آغاز یک جنگ قهرمانانه شروع شده است …

دنیای جادویی عجیب و غریب LORDS MOBILE توسط هیولاهای ترسناک، جنگ سالاران قدرتمند و دشمنان حیله گر به جنگ و هرج و مرج کشیده شده است. با دانلود و نصب بازی RPG ، لرد موبایل وظیفه شما این است که با ایجاد بزرگترین امپراطوری تعادل قدرت را به این سرزمین بازگردانید.

 سربازان، قهرمانان و جنگ سالاران را استخدام کنید، اتحادها را بسازید و برای پیروزی مبارزه کنید! در این بازی جنگی دشمنان خود را شکست دهید و سرزمین های آنها را تسخیر کرده و قلمرو پادشاهی خود را توسعه دهید! برای دفاع از آرمان خود جنگ های حماسی را آغاز کنید، و در این جنگ استراتژی و بازی امپراطوری MMORPG خود را به عنوان بزرگترین جنگ سالار به اثبات برسانید.

☆ امپراطوری جهان آزاد MMORPG: ساخت و تسخیر برای خلق یک امپراطوری نیرومند ☆

جستجو، تسخیر و نبرد در میدان با دیگر بازیکنان در این MMO برای نجات قبیله و رسیدن به پیروزی! به یکی از ائتلاف ها بپیوندید و با میلیونها بازیکن در سراسر جهان بجنگید!

☆ دفاع از قلمرو پادشاهی خود ☆

در بازی استراتژیک لرد موبایل باید هنگ خود و قهرمانانتان را امن نگه دارید، با اژدها مبارزه کنید، جنگ سالاران حریف را از بین ببرید و از قلعه امپراتوری خود در برابر هر گونه تخریب برای رسیدن به پیروزی دفاع کنید. یک استراتژی کامل جنگ نیاز به یک دفاع شکست ناپذیر دارد!

☆ دوستانتان را بیابید و مبارزه کنید! ☆

بجنگید و به امپراطوری های بیگانه حمله کنید، و این نبرد چند نفره حماسی را تسخیر کنید تا در این بازی موبایل MMORPG دشمنانتان را ساقط کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن بازی Lords Mobile Tower Defense – لوردز موبایل را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 59.45 مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : 271.57 مگابایت

نسخه Android مورد نیاز
4.0.3 و بالاتر

 

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *