فهرست بستن

دسته: وضعیت آب و هوا


دانلود جدیدترین نسخه اندروید Weather Live 6.41.1 نرم افزار پیش بینی وضع هوا

دانلود Weather Live

دانلود آخرین نسخه نرم افزار پیش بینی وضع هوا Weather Live V 6.41.1 برای اندروید

Weather Live - وذر لیو

شرح برنامه :

می توان گفت که Weather Live زیباترین برنامه آب و هوایی برای دستگاه های اندرویدی تا کنون بوده است. اجازه ندهید آب و هوای بد شما را غافلگیر کند با کمک نرم افزار هواشناسی وزر لیو از هوای ۲۴ ساعت آینده مطلع شوید. تنظیم تصویر پس زمینه زنده و متحرک، منعکس کننده آب و هوا در زمان و مکان واقعی و همچنین تغییرات بعدی در زمان آینده در صفحه هوم اسکرین گوشیتان از ویژگی های نرم افزار وزر لیو است. نرم افزار  Weather Live اینکه هوا ابری، بارانی، برفی و یا حتی طوفانی باشد را برای شهری که در آن ساکن هستید و یا هر شهر یا ناحیه از جهان را که بخواهید برای شما شرح می دهد و پیش بینی می کند. شما با کمک نرم افزار پیش بینی هوای Weather Live می توانید سرد یا گرم بودن هوا را بر روی صفحه نمایش دستگاه خود ببینید. حتی دیگر نیازی نیست که از پنجره آسمان را دید بزنید، وزر لیو آب و هوا و شرایط جوی محیط زندگیتان را همانگونه که هست بر روی صفحه نمایش اسمارت فونتان به صورت زنده به نمایش می گذارد، گویی که در بیرون از منزل هستید!

داناود جدیدترین نسخه NOAA Weather Unofficial Pro 2.11.3 برنامه اندروید پیش بینی آب و هوا

داناود جدیدترین نسخه NOAA Weather Unofficial Pro 2.11.3 برنامه اندروید پیش بینی آب و هوا

NOAA Weather Unofficial

معرفی برنامه NOAA Weather Unofficial :

نرم افزار هوا شناسی NOAA Weather Unofficial جزو یکی از بهترین، دقیق ترین و جدیدترین نرم افزارهای هواشناسی برای پلتفرم اندروید به حساب می آید.
این برنامه، آب و هوا را به صورت دقیق و ساعت به ساعت پیش بینی می کند، دارای رادار متحرک است و شرایط کنونی هوای شهرهای مختلف کشور مد نظر را در محیطی جذاب با رابط کاربری آسان گزارش می دهد. NOAA Weather تنها اطلاعاتی که شما به آن نیاز دارید را به صورت دقیق و سریع، برای محل دقیقی که در آنجا قرار دارید به نمایش خواهد گذاشت.

دانلود برنامه فارسی هواشناس نسخه 4.9.5.3 HavaShenas پیش بینی وضع آب و هوا برای اندروید

دانلود هواشناس 4

دانلود برنامه هواشناس نسخه HavaShenas 4.9.5.3 پیش بینی دقیق وضع آب و هوا فارسی برای اندروید

برنامه پیش بینی آب و هوای تمام شهرهای ایران و جهان

HavaShenas3 - هواشناس 3
شرح برنامه :

هوا شناس یک برنامه ایرانی به زبان فارسی برای پیش بینی وضع هوا می باشد. این نرم افزار با استفاده از روشهای کاملا متفاوت اقدام به ارائه گزارش آب و هوا می کند و اطلاعات را از چندین منبع معتبر علمی هواشناسی دریافت می کند و با ترکیب آنها نتیجه ای بسیار دقیق به شما ارائه خواهد داد، برنامه پیش بینی وضعیت آب و هوای HavaShenas از تمام استانها و شهر های زیر مجموعه آنها به طور کامل پیش بینی می کند. همچنین تاریخ برنامه بر اساس تاریخ کشورمان به صورت تاریخ شمسی می باشد و این باعث می شود که هر چه بیشتر از داشتن یک نرم افزار هواشناسی ایرانی بر روی گوشی خود لذت ببرید.

دانلود جدیدترین نسخه اندروید GO Weather Forecast & Widgets Premium 6.163 نرم افزار پیش بینی وضع هوا

دانلود GO Weather Premium

دانلود جدیدترین نسخه

 GO Weather Forecast & Widgets Premium 6.163

بهترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا برای اندروید

GO-Weather-EX

شرح برنامه :

GO Weather Forecast & Widgets محصولی از شرکت GO است که گزارشاتی کامل و نسبتا دقیق از آب و هوای تک تک شهرهای جهان را در قالب هایی زیبا و محیطی ساده در اختیار کاربران اندروید قرار می دهد. برای استفاده از امکانات گو وذر باید به اینترنت متصل باشید، نرم افزار دقیقه به دقیقه اطلاعات آب و هوا را برای شما بروز رسانی می کند. شما می توانید زبان برنامه را به فارسی یا هر زبانی که خواستید تغییر دهید.

دانلود جدیدترین نسخه اندروید ۱Weather:Widget Forecast Radar 4.2.3 اپلیکیشن پیش بینی وضع هوا

دانلود آخرین نسخه اندروید  ۱Weather:Widget Forecast Radar 4.2.3 – اپلیکیشن پیش بینی وضع هوا

۱Weather:Widget Forecast Radar - اپلیکیشن پیش بینی وضع هوا

شرح برنامه :

اپلیکیشن هواشناسی ۱Weather – وان ودر- یکی از معدود اپلیکیشن های هواشناسی است که تقریبا می تواند به تمامی نیازهای کاربران خود پاسخ دهد.

دمای هوا، رادار زنده، رابط کاربری طبقه بندی شده و منظم، اعلان های لحظه ای تگرگ و باران، پیش بینی آب و هوا تا ۱۲ هفته آینده و ویجیت هایی با قابلیت شخصی سازی کامل از جمله امکاناتی هستند که می توانید آنها را در ۱Weather  مشاهده کنید. این محصول تجربه ای لذت بخش و شیرین را در پیش بینی آب و هوا برای شما در تلفن همراه به وجود می آورد.

دانلود جدیدترین نسخه Transparent clock & weather 1.00.00 اپلیکیشن پیش بینی وضعیت آب و هوا

دانلود آخرین نسخه Transparent clock & weather Pro 1.00.00 نرم افزار پیش بینی وضعیت آب و هوا

Transparent clock & weather Pro

شرح برنامه :

نرم افزار پیش بینی وضعیت آب و هوای Transparent clock & weather از جمله پرطرفدارترین برنامه ها در زمینه خود است که اکنون به معرفی آن می پردازیم.

پیش بینی ۷-۱۵ روز آینده آب و هوا، تغییرات ساعت به ساعت هوا، رادار آب و هوا، هشدار و اطلاعات برای تمام نقاط.

صفحه اصلی گوشی خود را با مجموعه ای از ویجیت های آب و هوایی حاوی اطلاعات مفید زیبا کنید.