فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Army: World War Legacy Fight 2.2 – ورژن آخر بازی “ارتش استیکمن” برای اندروید + مود

NHKG,N FHCD StickMAN Army
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 36 میانگین: 3.8]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Stickman Army: World War Legacy Fight Mod Apk 2.2 – ورژن آخر بازی “ارتش استیکمن” برای اندروید + مود با پول بی نهایت

دانلود بازی Stick Army

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی “ارتش استیکمن” همراه نسخه هک شده با پول بی نهایت از ایرانروید

درباره دانلود بازی Stickman Army :

Stickman Army World War Legacy اکشن مبارزه با عناصر استراتژیک که در آن بازیکن گروهی از Stikmanov را کنترل می کند و با ارتش دشمن می جنگد. در هر سطح از کمپین تک نفره، کاربر باید بر مقاومت مبارزان دشمن غلبه کند و از میدان نبرد عبور کند. برای این منظور قرار است انواع مختلف واحدهای نظامی از پیاده نظام گرفته تا جنگنده های پیشرفته تولید شود.

در طول نبرد، فرمانده این فرصت را دارد که از پشتیبانی اضافی در قالب توپخانه، بمب افکن و سایر ابزارهای تخریب استفاده کند. همچنین می توانید عملکرد سربازان خود را در بین ماموریت ها بهبود بخشید.

در بازی جنگ جهانی استیکمن  Stickman Trenches World War 2 برای باز کردن قفل سربازان قدیمی و تجهیزات نظامی هیجان انگیز از سطوح جدید بالا بروید. شما می توانید از کاپیتان های استیکمن، سربازان استیکمن، توپخانه، پناهگاه ها، تک تیراندازان استیکمن، تیراندازان استیکمن، کامیون ها، بازوکا، معدن، دود، تانک و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید. هدف عبور از میدان نبرد با تمام نیروهای استیکمن است.

آماده باشید تا دشمن، کارفرمایان ظالم و موانع را از بین ببرید. Stick war شایسته یکی از بهترین بازی های استیکمن است، بازی های نظامی جنگ جهانی که ارزش بازی کردن را دارد.

NV هک Stickman Army: World War Legacy Fight، الماس و طلای بی حد و حصر دریافت خواهید کرد. شما این گزینه را خواهید داشت که از تمام نکات برجسته بازی قدردانی کنید و آن را با حداکثر ظرفیت بازی کنید. هیچ یک از همراهان شما در این بازی برتر از شما نخواهند بود. پس از اینکه دارایی ها و جزئیات خود را به آنها نشان دادید، بدون شک مجذوب خواهند شد.

حکم نهایی (نتیجه گیری) :

Stickman Army: World War Legacy Fight Mod Apk تعامل مداوم شما را به میزان قابل توجهی بهتر خواهد کرد. شما می توانید با اژدهایی که نیاز دارید مبارزه کنید، از آنجایی که این یک بازی شناخته شده است، بیش از 100 میلیون بازیکن دارد، بنابراین برای شما دشوار خواهد بود که واقعاً برجسته شوید. شما باید یک تن انرژی و پول نقد سرمایه گذاری کنید.

ویژگی های  Stickman Trenches: World War 2 Mod Apk: :

  • غذای نامحدود
  • پول نامحدود
  • Stickman Army: World War Legacy Fight (بدون ریشه)
  • ضد ممنوعیت
  • جواهرات نامحدود
  • قفل همه عرصه ها باز شد
  • رایگان برای دانلود
  • Stickman Army: World War Legacy Fight کاملا ایمن

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 55.79 مگابایت


امتیازدهی به این مطلب
[کل: 36 میانگین: 3.8]

موارد مشابه

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *