فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی World Truck Driving Simulator 1.265 – آخرین نسخه بازی “شبیه ساز تریلی” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی world truck driving simulator
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 1 میانگین: 4]

دانلود جدیدترین نسخه بازی World Truck Driving Simulator 1.265 – آخرین نسخه بازی “شبیه ساز تریلی” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی شبیه ساز تریلی

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی شبیه سازی تریلی از ایرانروید 

شرح بازی World Truck Driving Simulator :

آیا تا به حال تصور کرده اید که رانندگی با “دکل های بزرگ” و لذت بردن از احساس جاده باز را داشته باشید؟ اگر چنین است،  بازی شبیه ساز World Truck Driving Simulator انواع تجربیات منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای شما فراهم می کند.

گیم پلی پایه و ویژگی های اصلی :

World Truck Driving Simulator کاربر را قادر می سازد تا نقش یک راننده کامیون حرفه ای را به عهده بگیرد. برخلاف برخی پلتفرم‌های دیگر، همه مسیرها و صحنه‌ها بر اساس مکان‌های واقعی هستند. چندین شهر وجود دارد که می توان آنها را انتخاب کرد و هدف اصلی رسیدن به مقصد مشخص شده با محموله دست نخورده است. با این حال، چالش های متعددی مانند آب و هوای نامناسب و شرایط جاده خطرناک باید در طول مسیر مورد مذاکره قرار گیرند. باجه های عوارض، پلیس با آشکارسازهای رادار و انواع مختلف محموله عوامل دیگری هستند که مورد توجه قرار خواهند گرفت.

یک تجربه رانندگی واقعی :

World Truck Driving Simulator مفهوم ناوبری اول شخص را به لطف حس برتر واقع گرایی خود به سطح بعدی می برد. بسیاری از کامیون های مختلف را می توان انتخاب کرد و این امکان برای کاربر وجود دارد که گزینه های خاصی مانند انتخاب گیربکس دستی و تنظیم موقعیت راننده را سفارشی کند.

گرافیک بازی :

 گرافیک در World Truck Driving Simulator با مهندسی سه بعدی و با فناوری Ultra طراحی شده است. من خیلی تحت تاثیر گرافیک بازی هستم. چیزی که باعث تفاوت در بازی های رانندگی می شود، بازی های شبیه سازی رانندگی است که گرافیک بسیار چند بعدی دارند، بازیکنان را به نقشه ها و زمین های مختلف می برد. باد و مزارع مایل به آبی، تپه ها، و زمین سخت، شهر بزرگ و بسیاری از بزرگراه ها. جزئیات خودرو نیز طراحی بسیار دقیق و چشمگیر دارد. شبیه سازی مبتنی بر کامیون هایی از برزیل، اروپا و آمریکا. تصویر دود خودرو و محیط اطراف نیز واقعی طراحی شده است. این ناشر در آوردن بازی شبیه سازی به یک دستگاه تلفن همراه برای کسانی که مالک ماشین نیستند، موفق بوده است. علاوه بر این، سیستم صوتی موجود در بازی نیز بسیار واقعی است. یک بوم یا آژیر، ترمزها به بازیکن کمک می کند تا تجربه ای بسیار واقعی و فوق العاده داشته باشد.

بازی World Truck Driving Simulator در طول زمان چندین به روز رسانی دریافت می کند تا همیشه موارد جدید را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد!


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 40.33 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 25.29 مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : 618.24 مگابایت

اندروید مورد نیاز :
5.0 و بالاتر

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 1 میانگین: 4]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *