فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید Stickman Bank Robbery Escape 1.3 بازی سرقت استیکمن از بانک

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

آخرین نسخه اندروید Stickman Bank Robbery Escape V 1.3 بازی دزدی استیکمن از بانک

Stickman Bank Robbery Escape

شرح بازی :

بازی Stickman Bank Robbery Escape یک بازی جدید با محیطی ساده و گرافیک خوب است که با توجه به روان بودن بازی هر کاربری در هر سنی می تواند بازی کند و مراحل آن را بگذراند.

Stickman  بی پول است و می خواهد خود را ثروتمند کند، چگونه؟ با دستبرد زدن به بانک! به او کمک کنید تا بتواند به این هدف خود برسد بدون اینکه اثری از خود بر جای بگذارد. هنگام دستبرد به بانک باید مراقب دوربین های امنیتی و نیز لیزرهای کشنده که در همه جای بانک قرار دارند باشید، اگر دوربین ها شما را ببینند ماموران با خبر می شوند و اگر به لیزرها برخورد کنید در جا کشته می شوید پس با دقت در داخل فضای بانک حرکت کنید. برای اینکه در سرقت موفق شوید و بتوانید با موفقیت از بانک فرار کنید باید بی امان با اسلحه ویژه ای که در اختیار دارید با کلیک کردن بر روی ماموران بانک شلیک کنید و این را هم بدانید که در هر فاصله ای که باشید و هر مانعی از دیوار گرفته تا تجهیزات بانکی مانع شما برای تیر اندازی نمی شوند و تیر شما از آنها عبور کرده و به ماموران اصابت می کند، برای کشتن هر مامور یک تیر کافی است.

در این ماموریت خطیر شما دست به سرقت اشیای با ارزشی نظیر پول نقد، طلا و جواهرات، الماس و هر شیئ قیمتی که در داخل بانک است می زنید. در این بازی که از زاویه بالا می باشد باید به راهنمایی هایی که در سمت چپ تصویر برای شما نوشته می شود عمل کنید تا بتوانید مسیر درست برای پیدا کردن اشیای قیمتی را بیابید. و در این راه باید تعجیل کنید چرا که فرصت شما محدود است.

با زاویه دیدی که دارید تمام اتاق های بانک برای شما قابل روئیت است بنابراین باید با احتیاط  اتاق های بانک را در پی یافتن اشیا قیمتی جستجو کنید. کشتن ماموران و گرفتن کارتشان برای عبور از اتاق ها و یا شکستن فایل ها و کمد ها با چکش برای دست یافتن به اشیای قیمتی از نمونه وظایف شما در این بازی است. با بدست آوردن اشیای قیمتی مرحله مورد نظر به پایان می رسد و شما به مرحله بعد سعود می کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن بازی Stickman Bank Robbery Escape را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود فایل نصبی نسخه معمولی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۶۲٫۳ مگابایت

  دانلود فایل نصبی نسخه مود شده با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۵۴٫۳۶ مگابایت

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *