فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Grow Empire: Rome 1.11.6 – آخرین نسخه بازی “گسترش امپراطوری روم” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی grow empire rome
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 10 میانگین: 4.2]

دانلود نسخه جدید بازی Grow Empire: Rome 1.11.6 – آخرین نسخه بازی “گسترش امپراطوری روم” برای اندروید + نسخه مود

دانلود بازی امپراطوری روم

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی امپراطوری روم با نسخه مود شده و هک شده همراه پول بی نهایت از ایرانروید

بازی ((آفلاین))

درباره دانلود بازی Grow Empire: Rome :

Grow Empire: Rome – امپراطوری روم از نوع بازی های محبوب و استراتژیک است .

 Grow Empire Rome APK + mod را برای  سیستم اندروید خود دانلود کنید تا کنترل ارتش های عظیم و قدرتمند رم را در دست بگیرید و مرزهای امپراتوری خود را فراتر از افق های شناخته شده گسترش دهید. در دنیای باستان، عظمت را با تسخیر سنجیده اند.

Grow Empire Rome APK استراتژی و گیم پلی RPG را با عناصر دفاعی برج ترکیب می کند. نتیجه یک بازی بسیار متنوع است که به لطف طیف گسترده ای از حالت های مختلف بازی، به راحتی خسته کننده نمی شود. می‌توانید به لژیون‌ها دستور دهید تا شهرها و استان‌های دور را فتح کنند، در حالی که از سرزمین‌های خود در برابر ارتش‌های بربرهای ایبری، کارتاژنی‌ها و لژیونرهای اتروسکی دفاع کنید.

بازی دفاعی استراتژی RGP برج :

تعداد کمی از بازی های موبایلی وجود دارند که تا آنجا پیش می روند که سبک های مختلف گیم پلی را زیر یک سقف ترکیب می کنند. Grow Empire Rome mod APK ترکیبی منحصر به فرد از استراتژی، نقش آفرینی و گیم پلی دفاع از برج است. شما قادر خواهید بود نبردهای خود را انجام دهید و قلعه های خود را برای دفاع در برابر ارتش های مهاجم ارتقا دهید. یک عنصر محاصره نیز در بازی وجود دارد.

ارتش های قدرتمند بسازید :

البته، برای موثرتر کردن سربازان خود، باید آنها را به طور معمول ارتقا دهید. شما می توانید چهار نوع مختلف سرباز را آموزش دهید که عبارتند از:

  • کمانداران: اینها دفاع اصلی شما در کنار دیوار در طول نبردهای محاصره هستند، بنابراین داشتن کمانداران ضروری است. آنها در برابر نیزه داران پاداش رزمی دارند.
  • نیزه داران: نیزه داران یگان های دفاعی قوی با برد خوب هستند که امتیاز رزمی در برابر سواره نظام دارند. هیچ ارتشی بدون آنها کامل نیست.
  • سواره نظام: مشت هر ارتشی، سواره نظام می تواند خط دشمن را با کارایی مرگبار سوراخ کند. سرعت و قدرت مانور آنها آنها را برای طرفین کردن خط دشمن و حمله از عقب با نتایج ویرانگر ایده آل می کند. سواره نظام به ویژه در برابر کمانداران موثر است.
  • شمشیرزنان: واحد پیاده نظام پایه، شمشیربازان رومی ستون فقرات ارتش را تشکیل می دهند و در حمله و دفاع موثر هستند. آنها هیچ پاداش رزمی یا ضعف خاصی در برابر سایر واحدها ندارند.

دفاع خود را محکم کنید :

دشمن می آید. شما باید مطمئن شوید که دفاع شما آماده شده است. شما باید هر چه زودتر دیوار خود را به سطح 10 ارتقا دهید، زیرا این در نهایت محکم ترین خط دفاعی شماست. پس از آن، مطمئن شوید که برج‌های شما و همچنین کماندارانی که آن‌ها را مدیریت می‌کنند، چند ارتقا دارند. در آخر روی منجنیق ها تمرکز کنید، زیرا آنها فقط در برابر فیل ها مفید هستند.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 76.09 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 77.79 مگابایت

اندروید مورد نیاز :
4.4 و بالاتر

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 10 میانگین: 4.2]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *