فهرست بستن

دانلود آخرین ورژن اندروید بازی مهمان اصغر آقا 2 نسخه 1.11

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دانلود آخرین ورژن اندروید بازی مهمان اصغرآقا 2 نسخه 1.11

بازی مهمان اصغرآقا 2

شرح بازی:

همان گونه که می دانید بازی مهمان اصغرآقا یک بازی سرگرم کننده ایرانی است که علاقه مندان خاص خود را دارد.

همانطوری که در نسخه عروسی مهمان اصغر آقا نیز گفته شد، شما در این بازی در نقش مهمان اصغر آقا هستید که باید از خوراکی هایی که بر روی میز پذیرایی چیده شده و شیرینی، میوه جات و آجیل را شامل می شود به دور از چشمان اصغرآقا و خانواده او بخورید بدون اینکه آنها بدانند. در این بازی شما باید سرعت عمل داشته باشید تا درست در همان لحظه که میزبان حواسش پرت می شود از خوراکی ها بخورید. کل حواس شما باید بر روی صاحب خانه متمرکز باشد تا ببینید کی حواسش پرت می شود. در صورتی که صاحب خانه شما را ببیند شما بد جور ضایع می شوید و مرحله مورد نظر را باید از اول آغاز کنید.

در بازی مهمان  اصغرآقا 2 همچون دیگر سری های این بازی در هر مرحله باید تا می توانید از خوراکی ها در نوبت های مختلف بخورید تا بتوانید امتیاز بالاتری را بدست آورید و امکان باز کردن مراحل بالاتر برای شما میسر شود.

و اما داستان بازی اصغرآغای 2

در این قسمت از بازی مهمان اصغر آقا 2 نیز شما در نقش هوشنگ (مهمان) هستید. در این قسمت اصغرآقا گم شده و ما در مهمانی ها دیگر او را نمیبینیم ☹. هیچ نشان و سر نخی از اصغر آقا وجود نداره. تنها سر نخی که ما از او داریم بسته مشکوکی است که او قبل از ناپدید شدنش به خانواده هوشنگ داده است و توصیه کرده که بسته مورد نظر باید حتما به دست قوم باستانیش به نام پدر جد برسد.

حالا هوشنگ به همراه خانواده اش باید تا آنجا که می تواند به مهمانی اقوام اصغر آغا برود تا بلکه بتواند پدر جد را در یکی از این مهمانی ها ببیند …

شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی مهمان  اصغر آقا 2 را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۳۷٫۱ مگابایت


 

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 2 میانگین: 4.5]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *