فهرست بستن

دانلود جدیدترین ورژن اندروید بازی مهمان اصغر آقا (عروسی) نسخه ۱٫۱۶

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 1 میانگین: 1]

دانلود آخرین ورژن اندروید بازی مهمان اصغر آقا (عروسی) نسخه  ۱٫۱۶

بازی مهمان اصغر آقا (عروسی)

شرح بازی :

یکی دیگر از بازیهای ایرانی که در میان کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده بازی مهمان اصغرآقا است. اگرچه این بازی یک تقلید از نمونه های خارجی است اما با توجه به آنکه بر اساس فرهنگ و آداب ایرانی ساخته شده در میان کاربران جای خود را باز کرده است.

برای دانلود رایگان جدیدترین ورژن بازی مهمان اصغر آقا (عروسی) در ادامه با ایرانروید همراه شوید.

در بازی مهمان اصغر آقا شما در نقش مهمان باید بدون اینکه صاحب خانه متوجه شود از میوه ها، آجیل ها و مخلفاتی که بر روی میز چیده شده است بخورید. در این  بازی سرگرمکننده شما باید هم سرعت عمل داشته باشید و هم کل حواس خود را جمع کنید تا بدون این که اصغر آغا (که صاحب خانه است) و خانواده او شما را ببینند از مخلفات موجود بر روی میز بخورید؛ اگر میزبان شما را در حین خوردن ببیند بدجور ضایع می شوید!

در این بازی شما باید در هر مرحله تا آنجا که می توانید از مخلفات بخورید بدون اینکه صاحب خانه شما را ببیند. هر بار که از خوراکی ها می خورید به شما امتیاز داده می شود تا بتوانید مراحل بعدی را آزاد کنید. به محض اینکه اصغرآغا و یا اعضای خانواده وی شما را ببیند شما می سوزید و مرحله را باید از اول آغاز کنید. در این مهمانی شما تنها نیستید و اعضای خانواده شما نیزهمراه شما هستند؛ اگر خانواده شما هنگام خوردن شما را ببیند هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

فضا و گرافیک بازی بسیار جذاب و کارتونی است، در حین بازی میزبان و مهمان دیالوگ های شنیدنی را می گویند که جذاب و گاهی خنده دار است! بیشتر دیالوگ ها جملاتی است که مردم در روزمره می گویند!

در این قسمت از مهمان اصغرآقا سه مرحله جذاب و سرگم کننده وجود دارد.

 


  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۲۲٫۵ مگابایت


 

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 1 میانگین: 1]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *