فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Brutal Age: Horde Invasion 1.0.28 – آخرین نسخه بازی “عصر وحشیگری” برای اندروید

دانلود بازی BRUTAL AGE
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Brutal Age: Horde Invasion 1.0.28 – آخرین نسخه بازی “عصر گنده بک ها – حمله بربرها” برای اندروید

دانلود بازی عصر وحشیگری

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی عصر گنده بک ها – حمله بربرها از ایرانروید 

شرح بازی Brutal Age :

بازی Brutal Age: Horde Invasion که یک بازی استراتژیک و پر جذبه است توسط استودیوی بازی سازی tap4fun برای سیستم اندروید طراحی و منتشر شده است .

در بازی Brutal Age قبیله خود را با شهرها و پاسگاه های روی نقشه بسازید و مرز را به سمت مخالفان جهانی فشار دهید. چالش ها در انتظار هستند، رزمندگان خود را برای یک شکار غول پیکر کنار هم قرار دهید!

آیا تا به حال در مورد عمر اجداد خود سؤال کرده اید؟

ده‌ها میلیون سال پیش، زمانی که مردم به دنیا می‌آمدند، در گله‌ها زندگی می‌کردند، در قبیله‌ها زندگی می‌کردند، آنها معمولاً شکار می‌کردند و جمع می‌شدند تا بیشتر از روز زندگی کنند. بسیاری از فیلم‌ها درباره این موضوع صحبت کرده‌اند، وقتی آنها را دیده‌اید، متوجه می‌شوید که آنها فقط در کلبه‌ها یا غارها می‌مانند و از ابزار سنگی استفاده می‌کنند و از آتش‌گاه برای بیرون راندن شکارچیان استفاده می‌کنند. شما تحت تاثیر پستانداران بزرگ، دایناسورها یا ببرها قرار خواهید گرفت. آیا شما نیاز دارید که زندگی ابتدایی اجداد ما را بشناسید؟ خواسته شما به سرعت با بازی Brutal Age: Horde Invasion محقق خواهد شد.

در بازی Horde Invasion شما در نقش یک رئیس یعنی رهبر قبیله بازی خواهید کرد و کنترل سرزمین و ارتش را در دستان خود خواهید داشت. وظیفه شما این است که قبیله خود را با تهیه غذا و چادر کافی برای تغذیه مردم بسازید. شما باید با شکار گونه هایی مانند گراز وحشی، دایناسورها، فیل ها برای تهیه گوشت و حفظ زندگی مردم قبیله غذا پیدا کنید. قبیله شما می تواند در واحدهای مختلف با سبک مبارزه خود باشد.

نبرد با قبایل دیگر :

وقتی قبایل دیگر برای حمله به قلمرو شما می آیند، می توانید ارتش خود را برای جنگ با آنها انتخاب کنید. شما باید پادگان ها را ارتقا دهید و آمار حمله ارتش را افزایش دهید تا قدرت جنگی کافی داشته باشند. Horde Invasion یک بازی استراتژیک است، بنابراین برای اینکه بتوانید در مقابل قبایل دیگر پیروز شوید، باید راه نبرد خود را با دقت و دقت محاسبه کنید. هنگامی که قبایل مهاجم را شکست می دهید، جوایز و عناوین بالایی دریافت می کنید که به شما کمک می کند ارتش خود را توسعه دهید.

8 دلیل برای بازی Brutal Age: Horde Invasion :

1. شما می توانید حیوانات ماقبل تاریخ را شکار کنید.

2. بیش از 15 نوع مختلف نیرو برای اضافه کردن به ارتش خود وجود دارد.

3. شما می توانید قهرمانانی را برای رهبری ارتش خود انتخاب کنید.

4. خواهید دید که امپراتوری های رقبای خود در حال سوختن هستند.

5. سرزمین های مختلفی برای کشف وجود دارد.

6. برای برنده شدن آیتم های کمیاب می توانید ماموریت های سرگرم کننده را بپذیرید.

7. شما می توانید زمینی را انتخاب کنید که امپراتوری خود را در آن بنا کنید.

8. می توانید به یک قبیله قدرتمند بپیوندید که به شما کمک می کند سریعتر به اهداف خود برسید.


اندروید مورد نیاز :
4.1 و بالاتر

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *