فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندوروید بازی Big Hunter 2.3.0 شکارچی بزرگ

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود آخرین نسخه اندوروید بازی Big Hunter V 2.3.0 شکارچی بزرگ

Big Hunter - شکارچی بزرگ

شرح بازی :

در سال های بسیار دور قبایل بدوی گرسنه برای سیر کردن شکم خود و خانواده به شکار حیوانات بزرگ و کوچک روی می آوردند و این وظیفه به عهده مردان نیرومند و ماهر قبیله بود.  Big Hunter– شکارچی بزرگ – داستان قبیله ای بدوی است که مردم آن به دلیل خشکسالی همواره در حال مرگ بودند. رئیس قبیله برای شکار هر روز به خارج از دهکده می رفت…

در بازی بیگ هانتر شما در نقش رئیس قبیله که یک شکارچی بزرگ و ماهر است قرار می گیرید که باید با استفاده از سلاح های بدوی به شکار حیوانات عظیم الجثه ای همچون ماموت و یا کرگدن های عصبی بروید و با نیزه و دیگر سلاح های بدوی آنقدر به آنها بزنید تا از پا درآیند. رئیس قبیله شخصی باهوش و شجاع است و برای اینکه بتواند شکم تمام قبیله اش را سیر کند تنها به سراغ حیوانات عظیم الجثه و قوی می رود.

منوی این بازی شامل چند قسمت است، یک قسمت جهت آموزش بازی، قسمت شکار ماموت که بیش از ۱۰۰ مرحله است، مرحله شکار کرگدن که قفل است و با کسب امتیاز آزاد می شود. بازی Big Hunter در فضایی دو بعدی و برجسته صورت می گیرد که صداگذاری عالی به همراه حرکات طبیعی و نیز داستان جذاب بازی موجب می شود هر کسی با گذراندن چند مرحله به آن معتاد شود. با پیشبرد بازی مراحل بازی دشوارتر و شکار حیوانات سخت تر می شود به طوری که برخی از مراحل را باید چند بار تکرار کنید تا بتوانید آن مرحله را پشت سر بگذارید. در برخی از مراحل باید سرعت عمل داشته باشید و در زمانی محدود شکار خود را شکار نمایید، در برخی دیگر از مراحل باید با تعداد سلاح محدودی که در اختیار دارید شکار خود را از پا درآورید و در بعضی دیگر از مراحل باید نقاطی که بر روی بدن حیوان علامت گذاری شده اند را نشانه گذاری کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن اندروید بازی Big Hunter را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود نسخه معمولی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۳۹٫۸۶ مگابایت

  دانلود نسخه مود شده با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۳۹٫۸۶ مگابایت

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *