فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی The Simpsons ™: Tapped Out 4.56.5 سیمپسون ها

دانلود بازی The Simpsons
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 6 میانگین: 5]

دانلود آخرین نسخه اندروید بازی The Simpsons ™: Tapped Out 4.56.5 سیمپسون ها

The Simpsons

شرح بازی :

با این بازی می توانید زندگی مجازی جالبی را برای خود ایجاد کنید!

نویسندگان  The Simpsons – سیمپسون ها – این بار با طرحی جدید به میدان آمده اند، و آن بازی The Simpsons™: Tapped Out‏ است که در آن به شما اجازه داده می شود شهر محل زندگی خود را بسازید و زندگی خود را تشکیل دهید!

برای دانلود رایگان بازی The Simpsons در ادامه با ایرانروید همراه باشید.

وقتی که هومر موجب یک نابسامانی و خشکسالی در اسپرینگ فیلد شده است، شما مجبور به پاک کردن و رفع این مشکل می شوید … در یک کلام، باید به هومر کمک کنید تا شهر را بازسازی کند!

شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

به هومر کمک کنید تا باز با دوستان مورد علاقه خود بپیوندد – مارج، لیزا، مگی (و گاهی اوقات بارت) و نیز ندفلندرز. بار دیگر اسپرینگفیلد را از شخصیت های مورد علاقه خود از Barflies (Barney Gumble) ها تا Wise Guys (Fat Tony) ها پر کنید. تمام آنها را به بازی خود اضافه کنید، بدون دخالت دادن کسی! و شخصیت ها را با انواع لباس ها مزین کنید، و زندگی جدیدی را در اسپرینگفیلد آنگونه که خودتان می خواهید بسازید.

کنترل اسپرینگفیلدتان را در دست بگیرید

آیا زندگی واقعی خودتان را نمی توانید کنترل کنید؟ اکنون  شما می توانید کنترل زندگی ساکنین جزیره اسپرینگ فیلد را در دست بگیرید! قیمت ها را در Kwik-E-Mart بسیار افزایش داده است، Moe  حیوانات را به صورت غیر قانونی قاچاق می کند، و موجب می شود هومر در تمام روز سختی زیادی را بکشد… که مورد آخر ممکن است زیاد هم بد نباشد!

تجربه ای منحصر به فرد از داستان های سیمسون ها!

در بازی سیپسون ها می توانید صحنه ها و داستان های جدیدی از نویسندگان داستان سیمسون ها باشید. و شما می دانید که این داستان ها خوب هستند، چرا که برای سیمسون ها نوشته شده است!

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 67.8 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 49.11 مگابایت


لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


 

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 6 میانگین: 5]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *