فهرست بستن

دانلود TAP30 2.8.0 جدیدترین نسخه تپسی اپلیکیشن اندروید درخواست تاکسی آنلاین

دانلود آخرین نسخه اندروید تپسی اپلیکیشن درخواست تاکسی آنلاین TAP30 2.8.0

TAP30 - تپسی

شرح برنامه:

سامانه هوشمند تپسی پلی است که شما را به سفیران (رانندگان) متصل می سازد. آغاز به کار این سامانه سال ۱۳۹۵ در شهر تهران بود که سفرهای درون شهری را برای شهروندان تهرانی ارزانتر، ایمنتر و راحت تر می کرد. با گذشت زمان دامنه حضور این سامانه در شهرهای پر جمعیت کشور افزایش یافت به گونه ای که هم اکنون تپسی بیش از ۸۰۰ پرسنل را دارا می باشد. اکنون TAP30 که شرکتی مورد اطمینان است در میان بیشتر ایرانیان نامی آشنا است.

TAP30 در واقع سامانه هوشمند درخواست تاکسی است. شرکت تپـسی اپلیکیشنی را با همین نام برای مشتریان خود طراحی نموده است که در این بخش قاصد ارائه این نرم افزار را داریم.

تپسی را هم مسافران می توانند استفاده کنند و هم رانندگان تاکسی. کاربر با نصب این اپلیکیشن می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن در هر نقطه از شهر که باشد تپ‌سی (تاکسی) بگیرد. از طرفی رانندگان تاکسی ها نیز برای پیدا کردن مسافر فقط کافی است تپسی خود را که بر روی گوشیشان نصب کرده اند روشن کنند تا در کوتاه ترین زمان برایشان مسافر پیدا شود. خدمات  TAP30، ۲۴ ساعته بوده و فرد می تواند در هر ساعت از طول روز که بخواهد درخواست تاکسی کند و سفری ایمن، ارزان و با کیفیت را داشته باشد. مسیر حرکت می تواند مسیرهای داخل طرح ترافیک را نیز شامل شود.

سرویس تپ‌سی لاین (اشتراک سفر) و سرویس عادی دو سرویس متفاوتی هستند که تپسی ارائه می کند.

از دیگر قابلیت های تپسی قابلیت توقف در مسیر و انتخاب مقصد دوم است. همچنین جهت افزایش اطمینان از امنیت سفر خود گزینه «امنیت سفر» را انتخاب کنید تا مشخصات راننده شامل نام راننده، مدل و شماره خودرو و مسیر سفر را برای نزدیکان خود ارسال کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن اندروید اپلیکیشن تپسی را به صورت رایگان از ایرانروید دانلود کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : 9.67 مگابایت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *