فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه Gravity Screen Pro – On/Of 3.10.1 نرم افزار خاموش و روشن کردن خودکار صفحه نمایش گوشی های اندروید

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود آخرین نسخه Gravity Screen Pro – On/Of V 3.10.1

نرم افزار خاموش و روشن کردن خودکار صفحه نمایش گوشی های اندروید

Gravity Screen Pro – On/Of

شرح برنامه :

اگر از جمله افرادی هستید که مدام از گوشی خود استفاده می کنید و در طول روز مجبور می شوید  بارها با استفاده از دکمه پاور صفحه نمایش را خاموش و روشن کنید نرم افزار Gravity Screen – On/Of را به شما معرفی می کنیم که به شما کمک می کند بدون استفاده از دکمه Power صفحه گوشی خود را خاموش و روشن کنید. این نرم افزار به گونه ایست که هنگام گذاشتن گوشی در جیب یا گذاشتن آن بر روی  میز، صفحه نمایش اتوماتیک وار خاموش می شود. و هنگامی که گوشی را از جیب بیرون می آورید و یا از روی میز برمی دارید صفحه گوشی به طور خودکار روشن می شود. کاربرد این مورد برای مواقعی است که رمز قفل صفحه مشکل است و یا دکمه پاور گوشیتان شکسته باشد.

Gravity Screen – On/Of  مورد بازبینی و تایید بسیاری از وبسایت های مشهور نظیر LifeHacker, MakeUseOf, TheNextWeb, Gizmodo  و… قرار گرفته است.

ویژگی های کلیدی:

– سنسور جیبی – خاموش شدن خودکار صفحه نمایش هنگامی که گوشی در جیب شما قرار دارد.

– سنسور روی میز – هنگامی که گوشی را بر روی یک سطح بدون استفاده قرار دهید نرم افزار این را تشخیص داده و صفحه گوشی را به طور خودکار خاموش می کند.

– روشن کردن صفحه با حرکت – اگر صفحه گوشی خاموش است و روی صفحه به سمت بالاست با حرکت دادن آن صفحه نمایش روشن می شود به گونه ای که گوشی را از خواب بیدار می کنید!

– روشن نگه داشتن گوشی با حرکت – تا زمانی که شما به صفحه نمایش نگاه می کنید صفحه گوشی برای شما روشن می ماند. و این هنگامی که گوشی را در دست دارید متکی به حرکات اندک دستان شماست.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن برنامه Gravity Screen Pro – On/Of را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : 2.45 مگابایت


امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *