فهرست بستن

دانلود نسخه 6.0 نرم افزار اندروید استخاره با قرآن کریم با نظرات آیت الله مکارم شیرازی

دانلود برنامه اندروید استخاره با قرآن
امتیازدهی به این مطلب
[کل: 10 میانگین: 3.2]

دانلود نسخه 6.0 نرم افزار اندروید استخاره با قرآن کریم

با توجه به نظر آیت الله مکارم شیرازی

استخاره با قرآن

شرح نرم افزار :

نرم افزاری که در اینجا برای شما تدارک دیده ایم نرم افزار استخاره با قرآن کریم با توجه به نظرات آیت الله مکارم شیرازی و برگرفته از سایت ایشان می باشد. و طرز کار و روش استخاره گرفتن با آن بدین نحو است که ابتدا شما با نیت و بعد از خواندن ذکرهای گفته شده بر روی گزینه استخاره کلیک می کنید و نرم افزار برای شما آیه ای از قران را به نمایش درخواهد آورد و سپس شما نظر و تفسیر آیت ا… مکارم شیرازی را در مورد آن آیه شریفه خواهید دید که نتیجه استخاره شما خواهد بود. این نرم افزار همچنین قادر به پخش قرائت آیه نمایش داده شده می باشد ، از دیگر توانایی های این نرم افزار قابلیت به اشتراک گذاری نمایش استخاره می باشد.

لازم به ذکر است فال گیری با قرآن جهت اطلاع از آینده شخص یا یک عمل جایز نمی باشد و طبق آداب استخاره انسان ابتدا باید برای انجام هر کار پس از خوب اندیشیدن در مورد آن کار و مشورت با دیگران چنانچه نتیجه ای حاصل نکند می تواند استخاره کند. در هر حال نبایستی استخاره را با پیشگویى اشتباه گرفت بلکه استخاره خیر و صلاح کار را از طریق درخواست از خداوند متعال به انسان نشان مى دهد و در واقع طلب خیر و سعادت از ذات پاک خداوند است.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 4.83 مگابایت


امتیازدهی به این مطلب
[کل: 10 میانگین: 3.2]

موارد مشابه

2 Comments

  1. مهدی

    نیاز به اقنا عقلی دارد اگر با مطالعه قران رسید که کافیست اگرنه مطالعات بیشتر تا به حجت قلبی و اقنا ذهن برسد

  2. امین

    سلام من از یه نفر که منشی دفتر ما هس و خیلی بد حجاب هس خوشم نمیاد اما من استخاره کردم بد اومد تورو خدا ب دادم برسید خیلی متنفرم ازش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *