فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه EngWords – English words 4.3.2 نرم افزار اندروید یادگیری ۳۵۰۰ لغت انگلیسی

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود آخرین نسخه EngWords – English words V 4.3.2 نرم افزار اندروید یادگیری ۳۵۰۰ لغت انگلیسی

3500 EngWords English words

شرح برنامه :

EngWords – English words یکی از بهترین های اندروید برای یادگیری لغات انگلیسی می باشد، در برنامه  ۳۵۰۰کلمه در قالب اسم، فعل، صفت و اعداد ارائه و به گروه های ابتدایی، قبل از متوسط، متوسط و متوسط به بالا  تقسیم شده اند. شما در حین یادگیری کلمات می توانید تلفظ آنها را نیز بشنوید. مجموعه حاضر از کلمات منحصر به فرد هستند وکلمات مورد استفاده در آن برای درک گفتار و متون انگلیسی لازم و ضروری هستند. شما می توانید به چهار طریق شامل یادگیری، دیکته، آزمون و نوشتن کلمات را یاد بگیرید. همچنین لغات از طریق اعلانات برنامه که بوسیله شما قابل تنظیم است می توانند به شما آموخته  شوند.

همه کلمات به ۷۹ زبان دنیا و از جمله زبان فارسی ترجمه شده اند و هر کلمه به یک یا چند معنی رایج و پرکاربرد ترجمه شده است. ما باید آنها را به حافظه ناخودآگاه خود منتقل کنیم تا مغز ما آنها را به خاطر بسپارد زیرا که یادگیری طوطی وار و از راه حفظ کردن هیچ گاه کافی نیست. ما باید به صورت دوره ای کلمات را دوره کنیم به همین دلیل کلماتی را که فراگفته اید به صورت خودکار از لیست حذف می شوند اما بعد از مدتی دوباره ظاهر می شوند و مجددا توسط شما مرور می شوند و این موضوع چندین بار و با فواصل زمانی مختلف برای شما تکرار می شود و شما می توانید به روش لایتنر کلمات را بیاموزید.

از دیگر قابلیت های بی نظیر برنامه امکان اضافه کردن کلمات جدید توسط کاربر به برنامه است و شما قادر خواهید بود که کلمات و اصطلاحات مورد نظر خود را نه تنها به زبان انگلیسی بلکه به هر زبان دیگری که مورد نظر شماست به برنامه بیفزایید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار EngWords – English words را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۲۹٫۹ مگابایت

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *