Car Eats Car 3 – Racing Game

دانلود آخرین نسخه اندروید بازی Car Eats Car 3 – Racing Game 1.0.87 مسابقه ماشین

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Car Eats Car 3 – Racing Game 1.0.87 مسابقه ماشین

Car Eats Car 3 – Racing Game

نسخه معمولی + نسخه مود شده

شرح برنامه :

مسابقه همیشه و برای همگان امری هیجان انگیز است چرا که همواره همراه با سرعت، هیجان و بالا رفتن ادرنالین است. چه چیزی می تواند بهتر از رقابت با حریف در یک مسابقه پویا در یک بزرگراه باشد؟ Car Eats Car 3 – Racing Game  یک بازی مسابقه ای اکشن آرکید است که در سری سوم این بازی سازندگان بازی علاوه بر ماشین های سری ۲ ماشین های افسانه ای بیشتری را به این بازی افزوده اند.

برای دانلود رایگان آخرین ورژن بازی Car Eats Car 3 – Racing Game در ادامه با ایرانروید همراه باشید.

 مسابقه دهندگان جوان در این مسابقه نفس گیر باید از پستی ها و بلندی ها عبور کنند و با وجود وسایل نقلیه شهری و پلیس به نبرد خود با سایر مسابقه دهندگان ادامه دهند و از کوهستان ها همچون یک کوهنورد واقعی بالا بروند و جاده ها را تسخیر کنند. این بازی را می توانید در حالت آفلاین نیز انجام دهید.

رقبا سعی می کنند تا به ماشین شما حمله کنند و آن را بکوبند تا کاملا از بین برود. هدف اصلی رقبا این است تا از تجارت و خرید سکه توسط سایر بازیکنان جلوگیری کنند. سکه ها تنها راه ارتقا اتومبیل ها هستند. هدف اصلی رانندگان جنگیدن، پرش از بلندی ها و پیروزی در مسابقه است.

سازندگان بازی در طی مسابقه ده ها چالش قرار داده اند که مسیر مسابقه را دشوار می کند. رانندگان می توانند ماشین های مسابقه ای خود را بهبود بخشند و آنها را با زره های فولادی، تایرهای جدید، پمپ های نیتروژنی افزاینده سرعت و دیگر ویژگی های خاص مجهز کنند.

ویژگی های اصلی بازی Car Eats Car 3 – Racing Game :

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *