پشتیبانی تلگرام : IranRoidSupport

دانلود جدیدترین نسخه اندروید CamScanner – Phone PDF Creator 5.5.0.20180205 نرم افزار اسکن اسناد و مدارک بوسیله گوشی

/, تمامی فایل ها, نرم افزارهای اندروید/دانلود جدیدترین نسخه اندروید CamScanner – Phone PDF Creator 5.5.0.20180205 نرم افزار اسکن اسناد و مدارک بوسیله گوشی

دانلود جدیدترین نسخه اندروید CamScanner – Phone PDF Creator 5.5.0.20180205 نرم افزار اسکن اسناد و مدارک بوسیله گوشی

۱۳۹۷-۲-۱۵ ۲۲:۳۵:۲۶ +۰۴:۳۰ اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۶|آفیس, تمامی فایل ها, نرم افزارهای اندروید|بدون ديدگاه

دانلود آخرین نسخه اندروید CamScanner – Phone PDF Creator V 5.5.0.20180205

نرم افزار اسکنر اسناد و مدارک بوسیله گوشی

CamScanner-Phone-PDF-Creator
شرح برنامه :

نرم افزار CamScanner – Phone PDF Creator به عنوان نرم افزار شماره یک اسکن اسناد در دنیا با بیش از صد میلیون کاربر از بیش از ۲۰۰ کشور جهان به شمار می رود. روزانه بیش از ۵۰ هزار کاربر جدید برای این نرم افزار ثبت نام می کنند. برنامه Cam Scanner به شما کمک می کند تا در مطالب مختلف با اسکن کردن ، ذخیره سازی و همگام سازی از طریق گوشی های هوشمند، تبلت و کامپیوترهای خانگی با سایرین همکاری داشته باشید.

با استفاده از نرم افزار CamScanner شما می توانید از دوربین گوشی خود به منظور اسکن رسیدها ، یادداشت ها ، فاکتورها ، مطالب نوشته شده بر روی وایت برد ، کارت ویزیت ، گواهینامه ها و غیره استفاده کنید. این نرم افزار با برداشت های هوشمند و بهینه سازی خودکار کیفیت می تواند متون و تصاویر گرافیکی واضح و روشنی را برای شما اسکن کند. این برنامه همچنین با بهره گیری از تکنولوژی OCR توانایی استخراج متون را از داخل صفحات اسکن شده به منظور ویرایش بیشتر و یا به اشتراک گذاری متون را به کاربر می دهد. توسط این نرم افزار می توانید اسناد را در فرمت های PDF و JPEG به آسانی با دیگران به اشتراک بگذارید. در این نرم افزار همچنین قابلیت حاشیه نویسی و اضافه کردن واتر مارک های سفارشی بر روی فایل اسناد گنجانده شده است. شما همچنین امکان گذاشتن کلمه عبور برای اسناد مهم و محرمانه را توسط نرم افزار CamScanner خواهید داشت.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن برنامه CamScanner را به صورت رایگان از سایت ایرانروید دریافت نمایید.

 


google play link لینک مطلب در گوگل پلی


دانلود با لینک مستقیم  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۵۶٫۱ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم  دانلود آنلاکر با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۵۰٫۱ مگابایت

ثبت ديدگاه