فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه Any.do V 4.0.2.0 نرم افزار یادآوری کارها برای اندروید

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

دانلود آخرین نسخه Any.do V 4.0.3.0 نرم افزار یادآوری کارها برای اندروید

Any.do

شرح برنامه :

NYTimes, USA TODAY, WSJ & lifehacker   : “جهت برنامه ریزی و طبقه بندی کارهای خود بهتر است از نرم افزار Any.do استفاده کنید”

بیش از 15 میلیون نفر در سرتاسر جهان برای کنترل بهتر زندگی خود و تسلط بر کارهایشان از Any.do استفاده می کنند.

با طبقه بندی یادداشت ها، لیست کارها، تقویم و یادآوری ها می توانید کارهای بیشتری را در طول روز انجام دهید.

این نرم افزار بین گوشی، تبلت و رایانه شما در زمان واقعی همگام سازی به وجود می آورد و تمام یادداشت ها، لیست کارها، تقویم و یادآوری ها را حفظ نموده و دستگاه های شما را با هم هماهنگ می سازد تا از فراموش کردن کارها توسط شما جلوگیری کند. می توانید مشکلات و کارهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها شما را در حل مشکلتان یاری کنند.

ویجیت برای صفحه اصلی با ویژگی های سادگی، قدرت و زیبایی که به شما کمک می کند تا کارها و وظایفتان را همواره در دسترس داشته باشید. می توانید فایل ها را از کامپیوتر، دراپ باکس یا گوگل درایو به لیست کارهای خود اضافه کنید. با کمک این برنامه هیچوقت تماس هایی که قرار است با دوستان، خانواده و یا همکاران خود بگیرید را فراموش نکنید.

Any.do یکinbox، یک تقویم، دفترچه یادداشت، چک نویس، لیست کار، یک تخته جهت چسباندن یادداشت ها به آن، ابزار مدیریت پروژه، نرم افزار یادآوری، یک برنامه ریز روزانه، یک تنظیم بخش امور خانواده و به طور کلی ساده ترین و مفیدترین نرم افزار در امر برنامه ریزی می باشد.

برای برنامه ریزی و سازماندهی پروژه ها این نرم افزار بسیار مفید است. شما می توانید لیست ها را میان اعضای گروه و یا خانواده منتشر کرده، هر کار را به یکی از اعضا محول نموده و با یکدیگر چت کنید. Any.do به شما و اطرافیانتان کمک می کند تا با یکدیگر هماهنگ و همگام باشید تا به اموری که مهمتر است تمرکز بیشتری داشته باشید.

Any.do  می تواند در بسیاری از امور نظیر خرید نیز به شما کمک کند. پپیشنهاد می کنیم حتما این نرم افزار را برای برنامه ریزی امور و موفقیت در کارها دانلود کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن برنامه Any.do را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : 14.7 مگابایت


 

امتیازدهی به این مطلب
[کل: 0 میانگین: 0]

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *