پشتیبانی تلگرام : IranRoidSupport

دانلود جدیدترین نسخه اندروید تلگرام ایکس Telgram X 0.20.4.798

دانلود جدیدترین نسخه اندروید تلگرام ایکس Telgram X 0.20.4.798

دانلود آخرین نسخه اندروید تلگرام ایکس Telgram X 0.20.4.798

Telgram X - تلگرام ایکس

شرح برنامه :

Telgram X پیام رسانی متفاوت و نسخه ای اصلی از همان سازندگان Telgram است و مانند سایر پیام رسان های مشتق شده فارسی از تلگرام که در امنیتشان تردید وجود دارد نیست. تلگرام ایکس پیام رسانی جدید‌ است که از نو برنامه نویسی شده و هیچ ارتباطی در کدنویسی با تلگرام قبلی ندارد؛ یعنی از سر نشسته‌اند و پیام رسانی شبیه به تلگرام و بهینه‌تر از آن نوشته‌اند و عرضه کرده‌اند.

هدف از تولید Telgramx رفع اشکالات تلگرام فعلی و بهبود برخی از قابلیت های آن است. قابلیت های بهتر تلگرام ایکس نسبت به تلگرام موجب شده که تعداد کاربران تلگرام ایکس در سرتاسر جهان افزایش یابد.

ویژگی های برجسته Telgram X :

  • سریع تر: این مهمترین ویژگی تلگرام ایکس است که سازندگان آن مدعی شده اند این مسنجر سریعترین پیام رسان در جهان است. تنها به صورت استنتاجی می توانیم به این قابلیت پی ببریم چرا که درک سرعت بالاتر کار ساده ای نیست. باید بدانیم ایکس برنامه نویسی یکپارچه و منسجم تری دارد، کم حجم تر از تلگرام است و بر بستری سریع تر از نسخه قبلی پیاده شده است (بر بستر TDLib نوشته شده است که سریع تر و ساده تر از بستر تلگرام فعلی است)
  • نمایش بدون حباب (Bubble) از جمله ویژگی‌های جذاب تلگرام ایکس، حذف حباب یا همان کادر دور پیام هاست که موجب می‌شود عکس و متن در محدوده بزرگ تری به نمایش درآید و در نتیجه خواندن متن یا دیدن تصاویر برای کاربر راحت تر باشد ؛ دیدن تمام صفحه تصاویر و متن‌ها که چیزی شبیه به استفاده از تلفن همراهی با صفحه بزرگتر است!
  • بازطراحی پلیر و شناور کردن پخش ویدئو: هرچند تلگرام در پخش ویدئو نرم افزار خوب و مناسبی است، تلگرام ایکس در این ویژگی تغییرات وسیعی داشته است؛در ایکس محدودیتی برای ارسال ویدئو ها ( از نظر حجم) وجود ندارد و با کمک ویژگی پخش شناور همزمان با پخش ویدئو می توانید به گروه ها و کانال ها سر زد و حتی چت کرد.
  • رابط کاربری بهتر: اگرچه محیط ظاهری تلگرام ایکس بسیار شبیه به تلگرام است اما با اندکی کار با آن متوجه رابط کاربری بهتر آن خواهید شد. مثلا می توانیم پیام ها را با انگشت به سمت راست بکشیم تا بتوانیم آن را شیر کنیم و همچنین شاهد کلی تغییرات ریز اما کاربردی دیگر باشیم.

قابلیت باز کردن صفحه چت به صورت پاپ آپ و چت همزمان، تسهیل دسترسی به ربات‌ها و قابلیت‌هایی مانند ارسال لوکیشن و تغییرات ریز و درشت دیگر از دیگر ویژگی های منحصر به فرد Telgram X است.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن مسنجر تلگرام ایکس را به صورت رایگان از ایرانروید دریافت نمایید.

 


google play link لینک مطلب در گوگل پلی


download link  دانلود فایل نصبی arm با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۱۵ مگابایت

download link  دانلود فایل نصبی arm64 با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۱۵٫۷ مگابایت

download link  دانلود فایل نصبی X86 با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم : ۱۶٫۳ مگابایت

ثبت ديدگاه